Urodziny dziecka w kręgielni

Zbliżają się urodziny twojego dziecka i zastanawiasz się, jaką niespodziankę przygotować dla swojego malucha? Doskonałym rozwiązaniem będzie zorganizowanie przyjęcia w kręgielni !!!
Gra w kręgle to świetny sposób na urozmaicenie przyjęcia urodzinowego dla dzieciaków. Jest to przede wszystkim rywalizacja, która zwykle wiąże się z emocjami — kto więcej kręgli zbije, ile punktów zdobędzie, kto wygra cały ranking. Można zorganizować turniej, przez co zabawa będzie jeszcze lepsza.
Nasza kręgielnia posiada szereg udogodnień dla najmłodszych między innymi

  • pomocnicze bandy automatyczne które ułatwiają grę, kula nie uciekało do rynien bocznych tym samym każdy rzut kończy się sukcesem
  • zapewniamy obuwie zmienne w dziecięcych rozmiarach od numeru 30, jeśli dziecko ma mniejszy numer dopuszczamy do gry w swoim czystym obuwiu
  • posiadamy kule o różnym ciężarze, aby dzieci nie miały problemu z rzucaniem
  • możliwość gry na punkty lub w wyścigi samochodowe gran prix
  • animacje i oświetlenie led uatrakcyjnią grę

KATERING

Nie musisz się martwić o przygotowanie napojów, przekąsek, pizzy i innych ciepłych rarytasów, zrobimy to za Ciebie. Posiadamy bardzo szerokie menu odnośnie napojów, jedzenia oraz przekąsek typu chipsy, paluszki, szampan bezalkoholowy dla dzieci plus kręgle równa się udana zabawa. Dla solenizanta mamy drobny upominek od Bowling Cegielnia. Menu ustalamy przed lub w trakcie imprezy.
Nie można wyobrazić sobie urodzin bez tortu który załatwia się we własnym zakresie. My potrzebujemy tylko paragon z cukierni i pobieramy opłatę serwisową 20 zł.

Cennik kręgli znajdziesz tutaj https://www.bowlingcegielnia.pl/informacje/kregielnia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!